Konami  PES severler için müjdeyi verdi! Oyunun demosunun içeriğini ve fiyatlarını belirten Konami şirketi oynanışı hakkında da kısa bir video yayınladı.

Konami şirketinin yaptığı açıklamaya göre Pes 2018’in demo sürümü 30 Ağustos’ta yayınlanacak. Bu gelen haber ile birlikte Türk’ler çifte bayram yapacak gibi görünüyor. Yaptığı açıklamanın devamında çıkaracağı platformları da bildiren Konami herkesi düşünmüş gibi görünüyor.

Oyunun demosu Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox 360 One ve PC platformlarında olacağı belirtildi.

Oyunun demosu olmasına karşın oyuncular 9 kulüp takımı ve 3 ülke takımı ile oynayabilecekler. Yani toplamda oyunun demosunda 12 adet takım bulunuyor. Bunlar; Barcolona, Liverpool, Borissia Dortmund, İnter Milan, Boca Juniors, Flamengo, River Plate, Corinthians, Colo-coco, Brezilya Milli Takımı, Almanya Milli Takımı ve Arjantin Milli Takımı.

Oyunun demosunda ise sadece 2 adet oyun modu bulunuyor. Bunlar ise co-op ile exhibition. Ayrıca oyunun demosunda online oynamak mümkün değil. Bu iki mod sadece çevrimdışı çalışıyor.

Ayrıca PES 2018’in demosunda oyun bize 2 farklı stat seçme şansı veriyor. Bunlar; Nou Camp ve Signal Uduna Park.

Fazlasıyla zengin bir içeriğe sahip olan Pes 2018’in demosunun fiyatı ise her platformda farklılık gösteriyor. PC üzerinden Steam ile satın alınabilecek olan oyunun Steam ön sipariş fiyatı 199 TL iken Playstation Store’de ön sipariş fiyatı 179 TL. Xbox’da yani Microsoft mağazasındaki fiyatı ise 199,25 TL.

Demoyu almayıp direkt oyunun kendisini almayı düşünenler için ise beklemeleri gereken tarih 14 Eylül. Pes 2018, 14 Eylül’de piyasaya sunulacak!

Alpaslan Gökçe

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen adınızı girin.